Firma

/_files/_public/intro/firma.gif

 

PROFABRICA SP. Z O.O.

Pierwsze kroki agencja interaktywna Profabrica stawiała na początku XXI wieku. W tamtych czasach skupialiśmy się głównie na uzbrojeniu firmy w technologie cms oraz na rozwiązaniach informatyczne. Z czasem zaczęliśmy rozszerzać zakres naszych działań . Efektem tego było powstanie zupełnie nowego podmiotu w postaci Profabrica Sp. z o.o., który korzystając z doświadczeń zdobytych w poprzednich latach proponuje nowatorskie rozwiązania w zakresie projektowania serwisów oraz sklepów internetowych, tworzeniu strategii marketingowych z położeniem akcentu na e-marketing, planowaniu kampanii marketingowych, efektywnym kreowaniu i budowaniu marek.

 
Najważniejsze dla nas są indywidualne potrzeby Klientów, rozpoznajemy je, analizujemy i wokół nich budujemy koncepcję całości, dzięki czemu każdy projekt to wyzwanie, które podejmujemy z entuzjazmem.

Realizowaliśmy i realizujemy projekty dla takich firm jak ETOS S.A. (właściciel marki DIVERSE), STENA LINE , CEDAT S.A. (właściciel marki CEKOL), ZIAJA Ltd , MORPOL S.A., SIEMENS, EMANUEL BERG, IMPLIX, BIURO INWESTYCJI EURO 2012, CIECH FOSFORY, GRUPA TRAVEL, HUTCHINSON INSTITUTE, POLITECHNIKA GDAŃSKA, BALTONA S.A.